Gizlilik İlkeleri

Secretcv.com kurulduğu günden bugüne kadar en fazla önem verdiği konulardan bir tanesi aday gizliliği ilkesidir. Secretcv.com internette yüzde yüz gizlilik ilkesini benimseyen bir insan kaynakları sitesidir.

Secretcv.com'da Cv'nizi oluştururken kimlik bilgilerinizi açığa çıkaran bazı bilgileri, istemediğiniz sürece doldurmayabilirsiniz. Yani eğer iş arayışınızın çalıştığınız firma yada başka firmalar tarafından duyulmasını istemez iseniz ad-soyad, adres, telefon vs. alanları boş bırakabilirsiniz. Bu alanlar Cv formunda belirtilmiştir. Dolayısıyla üye firmalarımız Cv'nizi incelerken sizin yetkinliklerinize göre değerlendirme yapmaktadırlar. Eğer ad-soyad, adres, telefon vs. alanları boş bıraktıysanız sizinle kontak kurmak isteyen üye firmalarımız size Secretcv.com mesaj sistemiyle site üzerinden ulaşabilirler. Aynı zamanda Cv formunda doldurduğunuz temas kurulacak kişi ve telefonu vasıtasıyla dolaylı yoldan sizinle irtibata geçebilirler.

Site üzerinde oluşturduğunuz Cv'niz aktif durumda ise üye firmalarımız veritabanı içerisinde yaptıkları aramalarda Cv'nize her an ulaşabilirler. Eğer iş arayışınıza ara verdiyseniz ve üye firmaların veritabanı içinde yaptıkları aramalarda size ulaşmalarını engellemek isterseniz Cv'nizi pasif hale getirebilirsiniz. Cv'nizin pasif olduğu durumda hiçbir üye firma Cv'nize ulaşamaz. Aynı zamanda bu durumlarda kısa bir süre Cv'nizi aktif ederek dileğiniz ilana başvuru yapabilirsiniz. Dolayısıyla sadece ilanına başvuru yaptığınız firma tarafından Cv'niz incelenecektir.

Kullanıcılara ait bilgiler sadece üye firmalarımız tarafından görülmektedir.

Eğer Secretcv.com'da kullandığınız şifrenizin başkası tarafından kullanıldığından şüphe ediyorsanız şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Secretcv.com'da yer alan bilgilerinizi istediğiniz zaman değiştirebilir ve silinmesini sağlayabilirsiniz.

Secretcv.com'a gösterdiğiniz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.

Kullanım Şartları

Bu bölüm Secretcv.com'un genel kullanım şartlarını, genel ve yasal sorumlulukları içermektedir. Sistemi kullanmadan önce aşağıda yazanları okumanız ve sistemi kullanmanız durumunda bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelir. Eğer bu sayfada yazılı şartları kabul etmez iseniz lütfen sistemi kullanmayınız. Bu sayfada bulunan genel kullanım şartlarını Secretcv.com dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. Siteyi ziyaret ettiğinizde bu sayfayı okumanız tavsiye edilir.

Kullanım Kuralları

  • Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgilerin, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda,
  • CV dışı bilgilerin; özel veya genel duyuruların, reklam amaçlı bilgilerin ve üyelik satış taleplerinin kaydedilmesi durumunda,
  • Sitede yer alan bilgilerin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda,
  • Üyelere verilen kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, üçüncü kişi ve kuruluşlarla paylaşılması durumunda,
  • Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların yapılması, yapılmaya çalışılması durumunda,
  • Virüs vasıtasıyla sitenin çalışmasını engellemek,
  • Siteyi kullanan diğer kullanıcı bilgilerine girmek veya girmeye çalışmak.

İçerik Kopyalanması

Sitede sunulan içerik kişisel kullanım içindir. Tamamen sizlerin daha iyi hizmet alabilmesi maksadı ile sitede yapılan tüm çalışmaların her hakkı saklıdır. Secretcv.com'un içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin ve resimlerin her hakkı saklıdır. Ticari amaçlarla izinsiz veya kaynak göstermeden kullanılamaz. Secretcv.com'un haberi olmaksızın siteye link vermek, sitede yayınlanan herhangi bir öğeyi başka bir mecra yada internet sitesinde yayınlamak kesinlikle yasaktır.

Ayrıca sitenin tasarımı ve veritabanı oluşturulmasında ,aynı zamanda tüm kullanıcılara sağlanan fonksiyonların hazırlanmasında kullanılan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

Genel Sorumluluklar

Site içerisinde daha önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkı Secretcv.com tarafından saklı tutulmaktadır.

Sitede yer alan bireysel kullanıcı ve firma bilgilerinden Secretcv.com sorumlu tutulamaz.

Sitede Cv'sini oluşturan adayın ilettiği her türlü bilginin tek sorumlusu adaydır. Aday bu bilgileri kendi oluşturduğunu ve her türlü bilginin doğru olduğunu kabul etmektedir.

Secretcv.com veritabanında bulundurduğu Cv'lerin sorumluluğunu alamaz. Sitenin üyelerine iş ve/veya aday bulmak gibi bir sorumluluğu yoktur. Firmalar ve adaylar arasında oluşan her türlü ilişkiden firma ve adaylar kendileri sorumludur.

Secretcv.com sitenin çalışması amacıyla kullandığı yazılımlarla ilgili sorumluluk almamaktadır. Sitede yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelmesinden dolayı Secretcv.com'a bu konu ile ilgili bir sorumluluk yüklenemez. Secretcv.com, sitenin yazılımının her türlü hatadan arınmış olduğunu ve sitede herhangi bir virüs yer alıp almadığı ile ilgili bir sorumluluk yüklenmemektedir.

Secretcv.com bu sitede yer alan her türlü bilgi, haber, makale ve diğer materyal ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Gizlilik prensiplerine bağlı kalmak şartı ile siteyi kullanan bireysel üyelerimizin bazı bilgileri sitenin daha fonksiyonel bir hal alması gerekçesiyle üye firmalar ile paylaşılabilir. Secretcv.com gizlilik prensiplerine sadık kalarak bazı pazarlama faaliyetlerinde üye bilgilerini reklam, tanıtım ve pazarlama amacıyla kullanabilir. Secretcv.com reklam, tanıtım ve pazarlama amaçlı e-posta ve sms gönderimi yapabilir.

Site kapsamında işverenler ile adaylar arasında yapılabilecek online görüşmelerde tarafların güvenliği için ses ve görüntü kaydı alınacaktır. Secretcv.com’un ilgili kayıtlar ile ilgili cezai veya hukuki hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Secretcv.com'a gösterdiğiniz ilgi ve güven nedeni ile teşekkür ederiz.

Telif Hakkı © 1999- 2018